e- mail

Witam!
Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pisz na maila: dom.ogrod.las@gmail.com
Pozdrawiam
Neti

piątek, 22 sierpnia 2008

Mam drzwi wejściowe i garażowe:))
  Drzwi wejściowe są  stalowe, bez szybek. Zwykłe, proste, ale wydaje mi się, że całkiem fajne. i najważniejsze w kolorze okien. wbrew pozorom, nie jest łatwo znaleźć drzwi w takim samym kolorze i odcieniu co okna.
 
 

 Bramę garażową wybrałam ze sprawdzonej firmy. W końcu nie planuję jej szybko wymieniać:) Jestem zdania, że okna, drzwi czy brama to zakup na lata i nie warto na tym oszczędzać!  Zdecydowałam się na bramę segmentową, oczywiście w kolorze okien czyli orzech. Niestety  z braku funduszy, nie jest otwierana elektrycznie, ale wszystko przede mną:))

niedziela, 10 sierpnia 2008


 Wczoraj kupiłam, dziś układam:))

Wczoraj kupiłam płytki do kuchni:) Ni było łatwo, bo wybór spory, ale kiedy je zobaczyłam wiedziałam, że muszę je mieć:)) Są  śliczne.  Kupiłam je u producenta, nie musiałam czekać na dostawę. Są dostępne od ręki, a w razie gdyby brakło, to mogę zawsze dokupić. Taki układ mi odpowiada, nie lubię czekać...
 Płytki są jasne, o wymiarze 50x50cm i grubości 1 cm. Dobrałam również dekory, których cena mnie powaliła na kolana. Ale jak je zobaczyłam, po prostu  nie mogłam odejść. Będą pasowały idealnie do zamówionej kuchni:)) Co prawda brakło mi na kafelki na ścianę, ale trudno... te musiałam mieć, a na ścianę dokupię innym razem:)


Takie same płytki kupiłam do w wiatrołapu i pod okno tarasowe. 
Nie chcę, aby było nadziubdziane,  tu takie kafelki, gdzie indziej jeszcze inne....


 Płytki układam sama:) Takie moje hobby:))
Kilka fotek z układania...
Nowy zakup- piła do cięcia glazury- spisała się idealnie:))12.08.2008
"Zafugowane"  wyglądają zabójczo:))
A dekory? Po prostu cudo:))