e- mail

Witam!
Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pisz na maila: dom.ogrod.las@gmail.com
Pozdrawiam
Neti

środa, 27 czerwca 2007


Nadszedł czas na ogrodzenie naszej działeczki. Stwierdziłam, że ogrodzenie trzeba zrobić jak najtańszym kosztem, ale jak to zrobić jak ceny słupków, siatek są  jak z kosmosu??

Wydawało mi się, że będzie to przysłowiowy pikuś, ale się pomyliłam:( Miałam pomysł, żeby nie robić murków, tylko słupki i siatka... ten pomysł wcale nie był dobry, ale jak to kobieta, szłam w zaparte... że tak będzie taniej, że ważne aby ogrodzić itd.  Niby okey, ale w końcu mąż uświadomił mnie, że owszem może i będzie taniej, ale prędzej czy później zrobimy te murki... w planie mamy psiaka, a co się z tym wiąże zacznie uciekać pod siatką lub inne psy będą się podkopywać... ten argument mnie zdecydowanie przekonał:))

Mój mąż wpadł na genialny pomysł, choć prawdę powiedziawszy, wcale mi się z początku nie spodobał:)
Wymyślił, że pojedzie do składu złomu, gdzie kupi rury, z których zrobi słupki... I rzeczywiście znalazł rury 5-6 metrowe, pociął je i słupki jak ulał... Niektóre pospawał i zrobił rogowe, naprawdę super to wygląda. Oczywiście słupki są pomalowane, a w środku zalane betonem. Siatkę kupiliśmy u producenta i też cena przystępna.
Bramę też się udało skombinować za parę groszy, a wygląda imponująco:

Brama ma szerokość 5,40 m, a wysokość 2 m. 
Razem z furtką i murkami, przód ma  9 m.  A co do wykonania, to ogrodzenie jest zasługą mojego męża  i jego  dwóch kolegów. Dzięki chłopaki:))


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :))
Pozdrawiam i zapraszam ponownie :))